Dilan Polat’tan Sonra Çok Konuşuldu! Mal Varlığıyla Gündem Olan Fenomen İsyan Etti!

Mal varlığıyla dudak uçuklatan fenomen Şulemsi, eleştiriler kadar tehdit mesajları da aldığını söyledi. Şule Kaya Türk, “Ben rahatım dedikçe tehdit mesajları alıyorum, şaka gibi” dedi.

Lüks hayatlarıyla ünlenen ancak Engin ve Dilan Polat çiftinin tutuklanmasının ardından sosyal medya fenomeni ve güzellik merkezi sahibi Şulemsi’nin de 16 villa, 28 daire, 1 helikopter, 173 iş yeri ve 1 yatı olduğu iddiası ortaya atıldı. Fenomen iddiaları kesin bir dille yalanladı ve tehdit mesajları aldığı söyledi.

“İDDİALARIN GERÇEKLİK PAYI OLSAYDI…”

Hakkındaki iddiaları çektiği videolarla yalanlayan Şulemsi, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Bazen gerçekten anlayamıyorum. Yahu dalga geçiyorum, görmüyor musunuz? Gram üzerime alınmıyorum. Asıl sessiz olanlardan korkun. Bakın çok değil 2 gün içinde bütün fenomenler tiye almaya kalkışacaklar. Şule masum biz de böyle masum gözükelim diye. Bakın 1 tane bile doğruluğu olan bir şey ile karşılaşmadım. Eğer 1 tane gerçeklik payı olan bir iddia olsaydı dalga geçmezdim, herkes gibi ben de sessizce otururdum. Ben rahatım diyorum tehdit mesajları alıyorum şaka gibi. Resmen rahatımdan rahatsızlar. Benim hayatımda bir şey değişmedi, önceden ne yapıyorsam hala aynıyım” dedi.

MAL VARLIĞI HABERLERİNİ YALANLADI

“Şulemsi” olarak tanınan 26 yaşında Şule Kaya Türk ile eşi Yasin Türk’ün 16 villa, 28 daire, bir helikopter, 173 iş yeri ve bir yat sahibi olduğu iddia edildiğinde Şulemsi, avukatı aracılığıyla yaptığı açıklamada mal varlığı iddiasını yalanlamıştı. Avukatının açıklamasını 1 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yeniden paylaşan fenomen, “Atılan tweetler, gelen yorum ve mesajlarda dahil olmak üzere, haksız yere uğradığım maddi ve manevi rahatsızlığın hesabını hukuksal boyutta arayacağız . Sizleri seviyorum, selametle” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x