Galatasaray’dan adliyeye, Ankara’nın Bağları’ndan hapishaneye: Meğer DenizBank geleceği görmüş

Aralarında Fatih Terim, Arda Turan, Emre Belözoğlu, Muslera gibi futbol camiasından tanınmış isimlerin de bulunduğu onlarca kişinin, DenizBank şube müdürü Seçil Erzan tarafından yüksek kazanç vaadiyle dolandırıldığı iddiasıyla yürütülen dava günlerdir sürüyor.

44 milyon dolar dolandırıldığı öne sürülen davada ismi geçen kişilerden birinin de DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş olduğu ifade ediliyor.

GÖRENLER “GELECEĞİ GÖRMÜŞ” DEDİ

Ateş’in geçen yıl DenizBank’ın 25.yılı için çekilen kutlama videosundaki görüntüleri ortaya çıktı.

Filmde, rüyasında tüm şube yöneticilerinin görevlerinden ayrılarak farklı bir iş yaptığını gören Ateş, o rüyadaki anları tek tek anlatıyor.

Görüntüler arasında Galatasaray stadyumunda çim biçen bir kişinin yanı sıra, dilekçe yazmak için tezgah açan bir kişi daha yer alıyor. Öte yandan bir diğer kişinin ise hapishanede olduğu görülüyor.

Kendisini ise işten ayrılmış ve bankadan çıkış yaparken gören Ateş’in, “Ee Ferhat buraya kadarmış. Şimdi ne yapacağız?” diye sorması dikkat çekiyor.

Bir diğer sahnede ise gece mekanında şarkıcılık yapan Ateş, başka bir sahnede ise 2078’de Mars’ta şube açılışı yapıyor.

Filmin diğer sahnelerinden birinde ise Ateş, yazar kasa posunu silah zannederek, silahlı soygun yaptığını zannettiği kişiyi durduruyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x