Kadın sürücüden şoke eden hareket! Önündeki aracı anahtarıyla boydan boya çizdi

Olay, saat 08.30 sıralarında Bahçelievler Siyavuşpaşa Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, sabah saatlerinde çocuğunu kreşe bırakmak için aracıyla seyreden Mehmet Bayer caddeye geldi. Burada park yeri bulamayan sürücü, çocuğunu bırakmak için şeritte aracını bırakarak içeriye girdi.

O esnada arkasından gelen bir kadın sürücü, bir süre kornaya bastı. Ancak ilerleme olmayınca araçtan inerek önündeki aracın yanına giden sürücü, içerisinde kimsenin olmadığını gördü. Kadın, aracı anahtarıyla boydan boya çizdi.

ÇOCUĞUNU KREŞE BIRAKMAK İSTEMİŞTİ

Rahat tavırları dikkat çeken kadın, ardından aracına binerek hiçbir şey olmamış gibi ayrıldı. Kreşten çıkarak aracının yanına gelen Bayer, çizildiğini görünce şoke oldu. Çevredeki esnafın güvenlik kamera görüntülerini inceleyen Bayer, kadın bir sürücü tarafından olayın gerçekleştirildiğini tespit etti. Bayer, kadın hakkında şikayetçi olacağını ifade etti.

“ÇAMURLUKTAN ARACIN SONUNA KADAR ÇİZİYOR”

Olayla ilgili konuşan Mehmet Bayer, “Arabam kısa süreli bir park halindeyken, çocuğu kreşe bırakmak için indiğimde arabamın çizildiğini fark ettim. Yan esnaflardan bu aracı çizeni gördünüz mü diye rica ettim. Arkamdaki aracın sürücüsü araçtan iniyor ve benim aracımı çamurluktan aracın sonuna kadar çiziyor. Kasıtlı olarak sağa sola bakıp aracına binip gidiyor. Ben de emniyete gidip suç duyurusunda bulunacağım” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x