Cybertruck ve Porsche 911 karşı karşıya! Elon Musk resmen dalga geçti!

Elon Musk’ın sahibi olduğu Tesla şirketi, yeni pikap modeli Cybertruck ile gövde gösterisi yapmaya devam ediyor. Bilindiği üzere Cybertruck’ın geliştirme aşaması bir hayli sancılı geçmişti. Fakat herşeye rağmen bu pikapın seri üretimi başladı.

Talep çok fazla olunca Elon Musk ve ekibi, Cybertruck’ın karaborsaya düşmesini engellemek için aracı satın alanların belli bir süre elden çıkaramayacağına ilişkin anlaşma hazırladılar. Peki Cybertruck gerçekten de bu kadar övgüyü, merakı ve talebi hak eden bir araç mı?

Cybertruck ve Porsche 911 karşı karşıya! Elon Musk resmen dalga geçti!

Son günlerde Cybertruck’ın ne kadar güçlü olduğunu gösteren videoların sayısı hızla artıyor. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde Cybertruck ve VW Amarok, sırt sırta bağlanarak klasik bir pikap mücadelesi videosu çekilmişti. Sonuç olarak bu mücadeleyi Cybertruck kazandı.

Peki Tesla’nın yeni pikapı hız olarak neler vaat ediyor? Bu sorunun cevabını aşağıdaki videoda bulabilirsiniz.

Görüldüğü üzere Cybertruck, Porsche 911’i geçmekle kalmıyor, Posche 911’i çekerken, Porsche 911’i geçiyor. Bu normal bir kapışma değil.

Tesla’nın bu video ile işi şova döktüğünü ve adeta bir gövde gösterisi yaptığını söyleyebiliriz. Şimdi asıl merak edilen şey ise Porsche tarafından bu videoya bir yanıt gelip gelmeyeceğiz. Bekleyip göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x